CZGBDEJAPAN
FireBoard
Vítejte v diskuzi,
Přihlášení      Nemáte účet? Vytvořte jej.    Zapomněli jste heslo?
Miloš (1 zobrazeno) (1) Host
Miloš Čihák
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Miloš
jeníček (Návštěvník)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Miloš vloženo před: 9 roky, 4 měsíci  
Miloše Čiháka jsem více poznal asi před třemi lety, před tím jsem o něm slyšel od jeho bratra s kterým jsem hrál a poslouchal i jeho nahrávky a o několik let později od něj koupil basovou kytaru, blíž jsem ho poznal až jako ze spolupracovníkem v jedné firmě kde jsme společně prožili asi dva roky
Během této doby jsem v něm našel přítele a spolubojovníka proti hlouposti spolupracovníků a pozvolna poznával jeho velice zvláštní humor ? Nespočetně hodin jsme strávili rozhovory nejen o muzice ale i o Bohu a ostatních věcech které nás trápily, Miloš má v sobě moudrost a klid ale i dítě které je schopné okamžitě realizovat nápady více než poťouchlé .
Když jsem se později stal žákem na basovou kytaru a skoro pravidelně docházel na hodiny , než jsem zjistil že pro moji lenost a nechápání na to nestačím ? jsem poznal Miloše i jako pedagoga ale nic nového jsem neobjevil, je stejně klidným a pečlivým učitelem jako spolupracovníkem a člověkem.
Vážím si ho i proto že přes všechno co prožil a prožívá je neustále sám sebou a je schopen naslouchat i poradit . Jeníček ?

Logged Logged  

Poslední editace: 11/11/2009 16:33 Od koho spirit.
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
spirit (Admin)
Admin
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Pohlaví: Muž Spirit Místo: Jevany Nrozeniny: 1958-05-25
Odp.:Miloš vloženo před: 9 roky, 4 měsíci  
Ahoj Jeníčku, tak tuhle glorii jsem si určitě nezasloužil, ale čte se to dobře dík
No a aby řeč nestála chci říct, že Jeníček je vynikající baskytarista a to slapový maniak. Tihleti palčáci, či trhači .... Je to asi takle, když se do toho Jenda pustí, máte pocit že někdo lehce strčil klacek do větráku a o proti jiným basákům tohodle směru, to má i hudební vyjádření a smysl Prostě se to dá poslouchat. Jinak Jenda skládá hudbu i pro Českou televizi a postavil si nádhernou zkušebnu.
Jenon má husí kůži když se začne o hudební nauce. A potom nesmím si v jeho přítomnosti zpívat . To ho popadá amok .
Takže si nezpívám ale nevadí mi to.
Až zvládneš tu chřipku mohli by jsme zaskočit do Jevan na nějakou tu sklenku. Miloš

Logged Logged  

Poslední editace: 16/05/2009 13:33 Od koho spirit.

Hezký požehnaný den A.Ho.J.
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
stáhnout poslední příspěvky do počítače

© 2009 Spirit - Jevany 210
www.spiritmusic.cz, e-mail: spiritmusic@seznam.cz
Realizace www.omegaczech.cz

TOPlist