CZGBDEJAPAN
FireBoard
Vítejte v diskuzi,
Přihlášení      Nemáte účet? Vytvořte jej.    Zapomněli jste heslo?
ENHARMONICKÉ TÓNY VÁS ZACHRÁNÍ ! (1 zobrazeno) (1) Host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: ENHARMONICKÉ TÓNY VÁS ZACHRÁNÍ !
spirit (Admin)
Admin
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Pohlaví: Muž Spirit Místo: Jevany Nrozeniny: 1958-05-25
ENHARMONICKÉ TÓNY VÁS ZACHRÁNÍ ! vloženo před: 7 roky, 6 měsíci  
Trochu jsme rozšířili nabídku Hudební nauky
Enharmonické tóny - nultý až pátý pražec a s postupem jak dál, až na konec hmatníku
Zjistili jsme, že hlavní tabulka je pro některé hudebníky těžce stravitelná
Proto jsme vytvořili tabulky pro jednotlivé struny a to jak basy, tak i kytary. Vědět kde se nachází právě ten a ten tón je základní věc. Třeba už jen s odezíráním pro basáka, co to ten kytarista právě hraje za akord !
Šikovný basista si pak lehce poradí i tam, kam přišel třeba i jen na záskok, nebo když se přiřítí zcela nepřipraven na zkoušku Vysvětlení pro pilně cvičící ostatní muzikanty ze skupiny: " Sem dneska uplně vygumovanej " NEOBSTOJÍ !!!
Stačí se dívat, co to tam kytarista tvoří a basa hraje jakoby sama A skoro nikdo nepozná ( případná slovní potyčka se pak zmenší na některá přijatelná injektiva ), že jsem to doma buď odflák, nebo vzhledem k studijním temnotám z prohýřených hodin na studování do školy jsem ... případně - jsem se teda zcela náhle - musel učit do školy místo cvičení na hudební nástroj, aby ze mě něco bylo a rodiče mě nepřivazovali k topení za nohu, páč jsem zase přitáhl s nedostatečnou, kterou objevili, i když jsem jí ukryl až na dno tašky.
Holt déle uložená nesnědená svačina v postranní kapsičce je přivábila, když šli náhodně kolem
Takže:
ENHARMONICKÉ TÓNY VÁS ZACHRÁNÍ !!!

Logged Logged  

Poslední editace: 03/10/2010 17:02 Od koho spirit.

Hezký požehnaný den A.Ho.J.
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
stáhnout poslední příspěvky do počítače

© 2009 Spirit - Jevany 210
www.spiritmusic.cz, e-mail: spiritmusic@seznam.cz
Realizace www.omegaczech.cz

TOPlist